Menu lewe

tancerka turniej

strzalka menu gorne

podkreslnik menu

14 maja 2016 roku odbędzie się III edycja turnieju Warsaw Open Jazz Dance Day Ochota 2015. Tak jak w zeszłym roku impreza odbędzie się dzięki pomocy Urzędu m.st Warszawy Dzielnicy Ochota i pod patronatem i przy współpracy z Polską Federacją Tańca. W tym roku patronat nad naszym turniejem objęła również międzynarodowa organizacja IDO.

Głównym organizatorem jest Fundacja im. Paulinki Zysk,
KRS 0000528070, REGON 360003175, NIP 7010446801. Współorganizatorzy turnieju to Real Sport i Pub Lolek.

Patronat medialny nad III edycją Warsaw Open Jazz Dance Day objęli:

Gazeta Wyborcza
gazeta pl logo

Metro Cafe
metro cafe

Portal miastoodzieci.pl
miasto dzieci logo

Zapraszamy formacje i mini formacje, solistów i duety.

Turniej tańca poświęcony jest pamięci Paulinki Zysk, która zginęła w wypadku w drodze na zawody w Białych Błotach, gdzie jechała razem ze swoim zespołem JAZZ ONE JUNIOR.
Nieodpowiedzialność, głupota i arogancja doprowadziły do wypadku, w którym śmierć poniosły dwie dziewczynki.

Paulinka kochała taniec od zawsze, uwielbiała spędzać czas tańcząc i tworząc nowe układy choreograficzne. Od szóstego roku życia uczęszczała do szkoły tańca Egurrola Dance Studio. Tańczyła w zespole LUZIK 1, z którym zdobyła Mistrzostwo Polski i Mistrzostwo Świata federacji ZNTS. Później Paulinka podjęła decyzję o zmianie stylu tańca, zaczęła tańczyć jazz i gdy skończyła 11 lat, mogła dołączyć do zespołu Jazz One Junior, o którym już wcześniej marzyła. Niestety nie dane Jej było długo cieszyć się swoim nowym zespołem…